W otchłani mroku (1993)

W otchłani mroku 2019-03-14 22:58:01

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "W otchłani mroku" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Dark

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 1994-06-03

Data premiery DVD

  • 1994-06-03

Studio

  • Imperial Entertainment Corp

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Na miejskim cmentarzu żyje tajemnicza istota, która posiada niezwykłą moc. Potrafi uzdrawiać i niszczyć. Policjant i naukowiec chcą schwytać stwora, a każdemu z nich przyświeca inny cel. Stróż prawa myśli o zabiciu monstrum, a naukowiec pragnie ocalić je i poddać badaniom. Obaj schodzą do podziemnego świata, aby odnaleźć stworzenie. Żaden z nich nie zdaje sobie sprawy z istniejącego zagrożenia...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film w otchłani mroku online. Reżyserem filmu jest Craig Pryce. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 czerwiec 1994. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "W otchłani mroku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "W otchłani mroku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.