Wcielenie (2016)

Wcielenie 2019-02-04 02:04:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wcielenie" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Incarnate

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Data premiery

  • 2016-12-02

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Cameron mieszka wraz z matką w Nowym Jorku. Kobieta porzuciła męża alkoholika i samotnie wychowuje chłopca. Pewnego dnia jedenastolatek zostaje zaatakowany we własnym domu. Ale to nie on staje się ofiarą. To Cameron zabija. Szybko staje się jasne, że chłopiec został opętany. Najlepsi egzorcyści nie potrafią pozbyć się demona, wszystkie próby kończą się niepowodzeniem, a Cameron staje się coraz bardziej niebezpieczny dla otoczenia. Jedyną osobą mogącą mu pomóc jest doktor Ember (Aaron Eckhart), który opracował technologię przenikania do ludzkiej psychiki.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wcielenie online. Reżyserem filmu jest Brad Peyton. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Premiera miała miejsce w piątek 02 grudzień 2016. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wcielenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wcielenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.