We Don't Belong Here (2017)

We Don't Belong Here 2018-11-30 15:29:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "We Don't Belong Here" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 2017-04-04

Data premiery DVD

  • 2017-04-04

Kategoria wiekowa

  • R

Recenzja

Wiele Ado o nic i wierzcie mi, mogę śledzić zagmatwaną fabułę. Ten scenariusz i postacie są tak płasko nudne, że zastanawiasz się, jak to nawet wysiąść z parteru.Coś zdecydowanie zgubiło się w tłumaczeniu między skryptem a tym, co faktycznie pojawia się na dużym ekranie. Wszyscy wyglądają tak, jakby byli na prozacu, nikt nie mówi wiele sensu, a publiczność zostaje z garścią puzzli, które nie są naprawdę warte połączenia.filmowcy są aroganccy wobec publiczności. Zakładają: 1. Interesuje nas ten nudny kąt podmiejski 2. Interesuje nas dialog prowadzący donikąd 3. Interesuje nas zbieranie fragmentów nicości 4. Interesuje nas tani flimsy wrap up aka żaglowiec.Ahhhh no. To nie jest po prostu taki ciekawy i sposób na wiele wysiłku, aby śledzić wszystkie te niechlujne metafory niektórych bardzo nudnych postaci. Kudos choć do aktorów, którzy zagrali swoje bezemocjonalne role tak dobrze, miałem nadzieję, że zły facet wyciągnie wtyczkę. Niestety nie ma takiego szczęścia. Oglądanie tego filmu przypomniało mi suszenie farby. Ale nie farby, które chcesz zobaczyć na sucho. Farba, która jest tak ohydny kolor, że faktycznie boli oczy, aby spojrzeć w ścianie. O to właśnie chodzi TUTAJEMY NIE BELONG TUTAJ. Bleh.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film we don't belong here online. Reżyserem filmu jest Peer Pedersen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w wtorek 04 kwiecień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "We Don't Belong Here" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "We Don't Belong Here" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.