Wesele Jenny (2015)

Wesele Jenny 2018-11-30 16:05:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wesele Jenny" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jenny's Wedding

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2015-07-31

Data premiery DVD

  • 2015-07-31

Studio

  • IFC Films

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Jenny Farrell (Katherine Heigl) jest lesbijką, do czego otwarcie się przyznaje. Jedynie jej konserwatywni rodzice nie zdają sobie sprawy, że współlokatorka córki jest w rzeczywistości jej kochanką. Kiedy kobiety postanawiają się pobrać i ujawnić sekret, Farrellowie stają przed wyborem, czy cieszyć się szczęściem swojego dziecka, czy też nakłonić ją do zmiany decyzji.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wesele jenny online. Reżyserem filmu jest Mary Agnes Donoghue. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w piątek 31 lipiec 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wesele Jenny" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wesele Jenny" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.