Westward Ho (1935)

Westward Ho 2019-03-16 00:27:22

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Westward Ho" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 1 min.

Data premiery

  • 1935-08-19

Data premiery DVD

  • 1935-08-19

Studio

  • Republic

Kategoria wiekowa

  • PASSED

Zobacz również

Zarys fabuły

Banda Whita Ballarda napada na wagon firmy Wyatt Company i zabija rodziców młodego Johna Wyatta oraz porywa jego brata Jima. Wiele lat później, po wojnie Secesyjnej, John wciąż poszukuje Ballarda, współpracując z wydziałem pościgowym. W pociągu spotyka swojego brata Jima, który jest na tropie gangu Ballarda. Jednakże współpracy braci zagraża to, iż obaj zakochują się w Mary Gordon ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film westward ho online. Reżyserem filmu jest Robert N. Bradbury. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 1 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 19 sierpień 1935. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Westward Ho" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Westward Ho" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.