Wilcza skóra (2017)

Wilcza skóra 2018-12-01 00:54:15

Źródło: filmweb.pl

Film "Wilcza skóra" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Bajo la piel de lobo

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Zarys fabuły

Ubaldo (Ramón Agirre) sprzedaje swą córkę Pascualę (Ruth Díaz) mieszkającemu w opuszczonej górskiej wiosce Martinónowi (Mario Casas). Surowe warunki nowego domu nie służą młodej kobiecie, która wkrótce umiera. Kiedy Martinón domyśla się, że oczekiwane przez nią dziecko nie było jego, zaczyna się domagać od Ubalda rekompensaty. Nie mogąc spełnić jego żądań, mężczyzna oddaje mu Adelę (Irene Escolar), młodszą siostrę Pascuali. Dziewczyna nie zamierza się jednak podporządkować jego woli i planuje ucieczkę. 

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wilcza skóra online. Reżyserem filmu jest Samu Fuentes. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wilcza skóra" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wilcza skóra" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.