Windą na szafot (1958)

Windą na szafot 2018-11-30 17:57:21

Źródło: filmweb.pl

Film "Windą na szafot" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Ascenseur pour l'échafaud

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Julien (Maurice Ronet), były komandos, podejmuje rozpaczliwe wysiłki uwolnienia się z unieruchomionej na skutek awarii prądu windy. Ten nieoczekiwany zbieg okoliczności niweczy, wydawałoby się idealnie dopracowany, plan pozbycia się męża kochanki (w tej roli Jeanne Moreau). Próby ratowania sytuacji podjęte przez kobietę nieuchronnie przybliżają los obojga do tragicznego zakończenia. Utrzymana w klimacie kina noir opowieść o miłości i zbrodni okazała się wielkim sukcesem na całym świecie, stając się zwiastunem nadchodzącej Nowej Fali w kinie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film windą na szafot online. Reżyserem filmu jest Louis Malle. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Kryminał. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Windą na szafot" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Windą na szafot" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.