Wirtualny seks (2000)

Wirtualny seks 2019-03-13 21:37:48

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wirtualny seks" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • American Virgin

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Zarys fabuły

Ronny Bartoloti, dobrze zarabiający reżyser filmów erotycznych, wychowuje kilkunastoletnią córkę, Katrinę. Zbuntowana nastolatka przysparza mu mnóstwa kłopotów. Największym wrogiem Ronny'ego w branży filmowej jest Joey Quinn (Bob Hoskins), król telewizyjnej rozrywki. Tracący popularność Joey wpada na szatański pomysł. Postanawia zrobić program na żywo zatytułowany "Wirtualny seks", z udziałem atrakcyjnej Katriny.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wirtualny seks online. Reżyserem filmu jest Jean-Pierre Marois. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wirtualny seks" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wirtualny seks" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.