Witam panie: Film (2014)

Witam panie: Film 2018-12-01 06:19:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Witam panie: Film" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Hello Ladies: The Movie

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 25 min.

Data premiery

  • 2014-11-22

Studio

  • HBO Films

Zobacz również

Zarys fabuły

Pełnometrażowa wersja znanego serialu produkcji HBO – opowieści o przygodach pewnego Brytyjczyka, który w Mieście Aniołów próbuje znaleźć kobietę swoich marzeń. Stuart (Stephen Merchant), projektant stron internetowych, jest Brytyjczykiem, który przeprowadził się do Los Angeles. Mężczyzna dzieli mieszkanie z początkującą aktorką Jessiką (Christine Woods). Gdy dowiaduje się, że do Miasta Aniołów ma przyjechać jego była dziewczyna i jej świeżo poślubiony mąż, postanawia zaimponować im swoim wspaniałym życiem. Wynajmuje rosyjską supermodelkę, która ma udawać jego dziewczynę. Gdy ta w ostatniej chwili odwołuje zlecenie, Stuart przekonuje Jessikę, by to ona wcieliła się w tę rolę. Wynika z tego wiele zabawnych komplikacji. Witam panie to przebojowy serial komediowy, w mistrzowski sposób operujący groteską i postacią antybohatera - nieporadnego Brytyjczyka, który w Los Angeles pragnie spotkać kobietę swoich marzeń. W długometrażowej wersji serialu w jego rolę po raz kolejny wcielił się uznany komik Stephen Merchant, trzykrotnie nagrodzony BAFTĄ współtwórca "Statystów" i kultowego "Biura". Merchant odpowiada również za reżyserię serialu. 

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film witam panie: film online. Reżyserem filmu jest Stephen Merchant. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 25 min. Premiera miała miejsce w sobota 22 listopad 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Witam panie: Film" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Witam panie: Film" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.