World Trade Center (2006)

World Trade Center 2018-11-30 17:22:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "World Trade Center" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 9 min.

Data premiery

  • 2006-08-09

Data premiery DVD

  • 2006-08-09

Box office

  • $70,236,496

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Kiedy zwyczajny nowojorski dzień przeszywa cień samobójczego ptaka zwiastującego koszmarną twarz diabła, grupa policjantów-ochotników z sierżantem John'em McLoughlin'em na czele udaje się na ratunek pokrzywdzonym. Prawdziwa historia Johna McLoughlina i Williama J. Jimeno, policjantów, którzy 11 września 2001 roku zostali uwięzieni w piekielnej pułapce grobu World Trade Center.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film world trade center online. Reżyserem filmu jest Oliver Stone. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w środa 09 sierpień 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "World Trade Center" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "World Trade Center" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.