Wrobiony (2012)

Wrobiony 2019-04-06 21:37:34

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wrobiony" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Erased

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 2012-09-26

Data premiery DVD

  • 2012-09-26

Studio

  • Radius-TWC

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Były agent CIA (Aaron Eckhart) przeprowadza się do Belgii, żeby zacząć od początku i naprawić relacje z 15-letnią córką (Liana Liberato). Znajduje zatrudnienie jako szef ochrony międzynarodowej korporacji. Kiedy pewnego dnia przychodzi do pracy odkrywa, że zatrudniająca go firma nie istnieje, wszyscy z którymi pracował zniknęli, a jego asystent to wyszkolony agent próbujący go zabić.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wrobiony online. Reżyserem filmu jest Philipp Stölzl. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w środa 26 wrzesień 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wrobiony" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wrobiony" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.