Wróg publiczny nr 1 (1996)

Wróg publiczny nr 1 2019-03-16 09:51:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wróg publiczny nr 1" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Public Enemies

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 1996-04-19

Data premiery DVD

  • 1996-04-19

Studio

  • Trimark

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Zdesperowana, cierpiąca przez lata nędzę "Ma" Barker znajduje doskonały sposób na wyciągnięcie swojej rodziny z kłopotów finansowych. Zakłada gang, trudniący się napadami. "Ma" sama planuje grabieże i namawia do udziału w nich swoich synów. Przez wiele lat jej grupa przestępcza terroryzuje rolnicze Południe Ameryki... Film opowiada o prawdziwych wydarzeniach.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wróg publiczny nr 1 online. Reżyserem filmu jest Mark L. Lester. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 kwiecień 1996. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wróg publiczny nr 1" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wróg publiczny nr 1" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.