Wu Assassins (2019)

Wu Assassins 2019-08-12 20:02:25

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Wu Assassins" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz.

Data premiery

  • 2019-08-08

Kategoria wiekowa

  • TV-MA

Zarys fabuły

Niedoszły szef kuchni nawiązuje współpracę z detektywem wydziału zabójstw, by rozwikłać starożytną zagadkę i unieszkodliwić zabójców dysponujących nadprzyrodzoną mocą.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial wu assassins online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Kryminał. Cały serial trwa około 1 godz. Premiera miała miejsce w czwartek 08 sierpień 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wu Assassins" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wu Assassins" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.