Z premedytacją (2014)

Z premedytacją 2019-03-27 18:53:55

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Z premedytacją" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Murder in the First

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz.

Data premiery

  • 2014-06-09

Zobacz również

Zarys fabuły

Detektywi wydziału zabójstw policji San Francisco prowadzą śledztwo, w którym pojawia się osoba Ericha Blunta (Tom Felton) - młodego bogacza i technicznego guru rodem z Doliny Krzemowej. Gdy wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa w jego otoczeniu, z osoby przesłuchiwanej staje się głównym podejrzanym. Mężczyzna nie zamierza jednak współpracować z organami ścigania - wspomagany lojalnymi przyjaciółmi, ekipą prawników i wszystkim, co może kupić za pieniądze utrudnia pracę śledczych. Wraz z postępem sprawy również do inspektora Terry'ego Englisha (Taye Diggs) oraz Hildy Mulligan (Kathleen Robertson) dołącza zespół barwnych detektywów oraz ambitnych prawników i prokuratorów, którzy wspólnymi siłami zmierzają do wyjaśnienia morderstw oraz zbudowania aktu oskarżenia w celu ukarania sprawcy.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial z premedytacją online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 1 godz. Premiera miała miejsce w poniedziałek 09 czerwiec 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Z premedytacją" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Z premedytacją" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.