Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce (2019)

Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce 2020-05-05 22:30:34

Źródło: filmweb.pl

Film "Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Take Me Somewhere Nice

Czas trwania

  • 1 godz. 31 min.

Zarys fabuły

Wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury w Rotterdamie debiut Eny Sendijarević nawiązuje do jej własnych doświadczeń. Urodzona... więcej Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zabierz mnie w jakieś miłe miejsce online. Cały film trwa około 1 godz. 31 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zabierz mnie w jakieś miłe miejsce" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.