Zabłąkani (2015)

Zabłąkani 2019-02-08 13:07:40

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zabłąkani" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Perdiendo el norte

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery

  • 2015-03-06

Zobacz również

Zarys fabuły

Kryzys gospodarczy dał się wszystkim we znaki. Również młodym ludziom, którzy, nie mogąc znaleźć pracy w Hiszpanii, wyruszyli do różnych krajów Europy z nadzieją na zarobienie pieniędzy. Hugo (Yon GonzálezYon González) i Braulio (Julián López), obaj z wyższym wykształceniem, po obejrzeniu programu telewizyjnego „Hiszpanie w świecie” wyobrażają sobie niemal idealny obraz Niemiec. Pełni wiary we własne możliwości jadą do Berlina. Na miejscu okazuje się, że nic nie jest ani tak piękne, ani tak łatwe, jak wyglądało w telewizji. Ich droga do sukcesu staje się koszmarem, nie pozbawionym jednak elementów satyrycznych.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zabłąkani online. Reżyserem filmu jest Nacho G. Velilla. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 marzec 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zabłąkani" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zabłąkani" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.