Zabójcza ziemia (2016)

Zabójcza ziemia 2019-05-01 21:20:54

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zabójcza ziemia" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Killing Ground

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Data premiery

  • 2017-07-21

Data premiery DVD

  • 2017-07-21

Studio

  • IFC Films

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zarys fabuły

Ian i Samanta przybywają do Parku Narodowego w nadziei na wspólne, spokojnie spędzone chwile. Na kempingu zastają samochód i rozłożony namiot, jednak nie ma żadnych oznak właścicieli wewnątrz. Zapada zmrok, a do obozowiska nikt nie wraca. Podczas wędrówki po lesie Ian i Sam odnajdują dziecko. Rozpoczyna to ciąg trudnych do przewidzenia zdarzeń, odkrywając przed młodymi ludźmi mroczny świat zbrodni oraz testując ich psychiczną wytrzymałość.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zabójcza ziemia online. Reżyserem filmu jest Damien Power. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Premiera miała miejsce w piątek 21 lipiec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zabójcza ziemia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zabójcza ziemia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.