Zapiski młodego lekarza (2012)

Zapiski młodego lekarza 2018-12-01 04:09:20

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Zapiski młodego lekarza" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • A Young Doctor's Notebook

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 23 min.

Data premiery

  • 2012-12-06

Zarys fabuły

Komediodramat oparty na opowiadaniach znanego rosyjskiego pisarza Michaiła Bułhakowa. Vladimir Bomgard jest lekarzem w wiosce, która z trudem wchodzi w nowoczesność. Doktor przegląda swoje pamiętniki z czasów młodości i snuje rozważania nad swoim życiem i karierą. Zmagając się nie tylko z zabobonnymi i ubogimi pacjentami, ale również z własnymi demonami, lekarz przeżywa rozterki na temat swoich kompetencji oraz ciężaru odpowiedzialności, z jakim wiąże się medyczna profesja. W głównej roli występuje Jon Hamm ("Mad Men"), natomiast jako jego młodsze wcielenie - znany z serii o Harrym Potterze - Daniel Radcliffe.

Galera zdjęć

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Odcinek 1
1 2 Odcinek 2
1 3 Odcinek 3
1 4 Odcinek 4
Sezon Odcinek Tytuł
2 1 Odcinek 1
2 2 Odcinek 2
2 3 Odcinek 3
2 4 Odcinek 4

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial zapiski młodego lekarza online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Dramat. Cały serial trwa około 23 min. Premiera miała miejsce w czwartek 06 grudzień 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zapiski młodego lekarza" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zapiski młodego lekarza" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.