Żar ciała (1981)

Żar ciała 2019-03-15 20:57:57

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Żar ciała" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Body Heat

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Data premiery

  • 1981-08-28

Data premiery DVD

  • 1981-08-28

Studio

  • Warner Home Video

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

W monotonne życie prawnika wkracza...femme fatale. Co ciekawe, zajęta. Zawiązuje się romans. Dla tajemniczej, niebezpiecznie pociągającej kobiety Ned jest gotów nawet...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film żar ciała online. Reżyserem filmu jest Lawrence Kasdan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Kryminał. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Premiera miała miejsce w piątek 28 sierpień 1981. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Żar ciała" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Żar ciała" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.