Zaskoczeni przez miłość (2015)

Zaskoczeni przez miłość 2019-08-16 07:03:46

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zaskoczeni przez miłość" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Surprised by Love

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 24 min.

Data premiery

  • 2015-01-03

Studio

  • Front Street Pictures

Kategoria wiekowa

  • TV-G

Zobacz również

Zarys fabuły

Bizneswoman usiłuje przekonać rodziców do swojego narzeczonego. Wkrótce spotyka miłość ze szkolnych lat.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zaskoczeni przez miłość online. Reżyserem filmu jest Robert Iscove. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 24 min. Premiera miała miejsce w sobota 03 styczeń 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zaskoczeni przez miłość" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zaskoczeni przez miłość" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.