Zaśnij (2019)

Zaśnij 2019-11-18 21:33:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zaśnij" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Awoken

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Data premiery

  • 2019-12-20

Zarys fabuły

Karla, młoda studentka medycyny, próbuje wyleczyć swojego brata z wyjątkowo rzadkiej i nieuleczalnej choroby powodującej chroniczną bezsenność (Fatal familia Insomnia). Szukając sposobu na uratowanie brata, dziewczyna odkrywa, że powód jego złego stanu zdrowia jest bardziej przerażający, niż kiedykolwiek mogłaby przypuszczać.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zaśnij online. Reżyserem filmu jest Daniel J. Phillips. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Premiera miała miejsce w piątek 20 grudzień 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zaśnij" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zaśnij" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.