Zawodnik: Historia prawdziwa Freddie Steinmark (2015)

Zawodnik: Historia prawdziwa Freddie Steinmark 2019-10-15 20:24:31

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zawodnik: Historia prawdziwa Freddie Steinmark" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • My All American

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 58 min.

Data premiery

  • 2015-11-13

Data premiery DVD

  • 2015-11-13

Box office

  • $1,365,000

Studio

  • Aviron

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Freddie Steinmark, najsłabszy zawodnik drużyny futbolowej, dzięki ciężkiej pracy i determinacji tworzy zgrany zespół i prowadzi drużynę do mistrzowskich rozgrywek. Jednak dopiero po wejściu na szczyt Freddie zmierzy się z największym wyzwaniem swojego życia.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zawodnik: historia prawdziwa freddie steinmark online. Reżyserem filmu jest Angelo Pizzo. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 58 min. Premiera miała miejsce w piątek 13 listopad 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zawodnik: Historia prawdziwa Freddie Steinmark" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zawodnik: Historia prawdziwa Freddie Steinmark" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.