Zazdrość (2017)

Zazdrość 2019-07-16 21:02:30

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zazdrość" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jalouse

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery

  • 2017-11-08

Zobacz również

Zarys fabuły

Nathalie Pêcheux jest rozwiedzioną nauczycielką. Kobieta z kochającej osoby staje się nagle zazdrosna o wszystkich wokół - córkę, przyjaciół i sąsiadów.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zazdrość online. Reżyserem filmu jest David Foenkinos. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Premiera miała miejsce w środa 08 listopad 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zazdrość" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zazdrość" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.