Zdrajca jest wśród nas (1959)

Zdrajca jest wśród nas 2019-03-13 22:18:54

Źródło: filmweb.pl

Film "Zdrajca jest wśród nas" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Danger Within

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu toczy się we włoskim obozie jenieckim podczas II wojny światowej. Więźniowie planują ucieczkę, ale ich plany zostają wyjawione przez tajemniczego zdrajcę, który znajduje się wśród uwięzionych.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zdrajca jest wśród nas online. Reżyserem filmu jest Don Chaffey. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zdrajca jest wśród nas" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zdrajca jest wśród nas" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.