Zemsta zza grobu (2015)

Zemsta zza grobu 2018-11-30 16:31:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zemsta zza grobu" uzyskał ocenę 2.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Jonah Lives

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2015-09-18

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa imprezujących nastolatków nieświadomie przywołuje do świata żywych umęczoną duszę zamordowanego mężczyzny, Jonaha. Beztroska zabawa z dreszczykiem szybko zamienia się w najgorszy koszmar.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zemsta zza grobu online. Reżyserem filmu jest Luis Carvalho. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w piątek 18 wrzesień 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zemsta zza grobu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zemsta zza grobu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.