Złomka bujdy na resorach (2008)

Złomka bujdy na resorach 2019-02-26 13:56:18

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "Złomka bujdy na resorach" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Mater's Tall Tales

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 3 min.

Data premiery

  • 2008-10-27

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zarys fabuły

Seria krótkich filmów dla najmłodszych wyprodukowana przez wytwórnię Pixar. W epizodach poznajemy kolejne przygody Złomka i McQueena, znanych z filmu pełnometrażowego "Auta". W każdej historyjce Złomek opowiada McQueenowi pewną historię, która mu się przydarzyła. Kiedy Zygzak upewnia się, czy przygoda przyjaciela faktycznie miała miejsce, ten odpowiada "przecież też tam byłeś" i kontynuuje opowieść, wplątując w nią także swojego towarzysza.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial złomka bujdy na resorach online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Animacja. Cały serial trwa około 3 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 27 październik 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Złomka bujdy na resorach" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Złomka bujdy na resorach" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.