Znak Smoka (1994)

Znak Smoka 2019-03-16 13:11:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Znak Smoka" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Double Dragon

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 1994-11-04

Data premiery DVD

  • 1994-11-04

Studio

  • MCA Universal Home Video

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Południowa Kalifornia roku 2007. Po wielkim trzęsieniu ziemi Los Angeles pogrążone jest w oceanie, a nowe miasto New Angeles, zrujnowane i zanieczyszczone, opanowały gangi wyrzutków i przestępców. Dwóch braci wchodzi w posiadanie połówki tajemniczego talizmanu. Drugą cześć ma demoniczny Kogi Shuko, który dzięki niej może wnikać w ciała innych ludzi i kontrolować ich umysły. Całość natomiast umożliwiłaby mu totalne panowanie nad światem. Za wszelką cenę chce, więc zdobyć brakującą połowę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film znak smoka online. Reżyserem filmu jest James Yukich. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w piątek 04 listopad 1994. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Znak Smoka" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Znak Smoka" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.