Znicz olimpijski (1969)

Znicz olimpijski 2019-03-15 20:55:07

Źródło: filmweb.pl

Film "Znicz olimpijski" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 27 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Rok 1940. Trener niemiecki usiłuje nieskutecznie nakłonić sławnych polskich narciarzy do startu w barwach hitlerowskiego klubu. Sportowcy podejmują pracę konspiracyjną - zostają kurierami na szlaku Zakopane - Budapeszt. Przewożą meldunki i przesyłki. Akcją kieruje kapitan "Szarotka". Niemcy wpadają na tropo jednej z kurierek, Hanki.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film znicz olimpijski online. Reżyserem filmu jest Lech Lorentowicz. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Wojenny. Cały film trwa około 1 godz. 27 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Znicz olimpijski" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Znicz olimpijski" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.