Zniknięcie Eleanor Rigby: On (2013)

Zniknięcie Eleanor Rigby: On 2019-02-16 09:49:14

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Zniknięcie Eleanor Rigby: On" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 29 min.

Data premiery

  • 2014-10-10

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Conor (James McAvoy) jest właścicielem niezbyt dobrze prosperującej restauracji. Bardziej jednak niż finansowe kłopoty, martwi go odejście żony (Jessica Chastain). Kiedyś łączyło ich niezwykle intensywne uczucie, ale z czasem więź zaczęła słabnąć. Odratowana po skoku z nowojorskiego mostu Eleonora (Jessica Chastain) niezbyt skutecznie próbuje nadać sens swojemu życiu. Co sprawiło, że ich drogi się rozeszły? I czy mogą zejść się ponownie?

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zniknięcie eleanor rigby: on online. Reżyserem filmu jest Ned Benson. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 29 min. Premiera miała miejsce w piątek 10 październik 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zniknięcie Eleanor Rigby: On" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zniknięcie Eleanor Rigby: On" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.