Zniknięcie Garcia Lorca (1996)

Zniknięcie Garcia Lorca 2019-03-15 20:55:15

Źródło: filmweb.pl

Film "Zniknięcie Garcia Lorca" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Disappearance of Garcia Lorca

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 22 min.

Zarys fabuły

Dziennikarz (Esai Morales) zbiera informacje na temat zniknięcia znanego poety i dramaturga hiszpańskiego, Frederica Garcii Lorca (Andy Garcia), który zaginął w pierwszych dniach hiszpańskiej wojny domowej w latach trzydziestych dwudziestego wieku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film zniknięcie garcia lorca online. Reżyserem filmu jest Marcos Zurinaga. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 2 godz. 22 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Zniknięcie Garcia Lorca" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Zniknięcie Garcia Lorca" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.