Znów cię kocham (2015)

Znów cię kocham 2019-10-21 11:00:01

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Znów cię kocham" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • A Country Wedding

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 24 min.

Data premiery

  • 2015-06-27

Studio

  • Crown Media Productions

Kategoria wiekowa

  • TV-G

Zobacz również

Zarys fabuły

Bradley Sutton (Jesse Metcalfe) jest gwiazdą country, która planuje ślub z popularną aktorką Catherine Mann (Laura Mennell). Gdy mężczyzna otrzymuje list z gratulacjami z okazji zaręczyn od swojej dziewczyny z dzieciństwa Sarah Standor (Autumn Reeser) postanawia wrócić do rodzinnego Teksasu. Na miejscu Bradley planuje sprzedać farmę, którą odziedziczył po rodzicach i uporać się z utratą weny. Wkrótce mężczyzna zaczyna spędzać więcej czasu z Sarah i zastanawia się, czy powinien ożenić się z Catherine.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film znów cię kocham online. Reżyserem filmu jest Anne Wheeler. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Romans. Cały film trwa około 1 godz. 24 min. Premiera miała miejsce w sobota 27 czerwiec 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Znów cię kocham" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Znów cię kocham" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.