Źródełko (1967)

Źródełko 2019-03-15 20:38:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Źródełko" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Waterhole #3

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 1967-11-17

Data premiery DVD

  • 1967-11-17

Studio

  • Blake Edwards Company

Kategoria wiekowa

  • APPROVED

Zobacz również

Zarys fabuły

W pobliżu zagubionego na pustynnych pustkowiach Arizony miasteczka Integrity spoczywa ogromna fortuna. Skradzione przez trzech konfederatów złoto zostało ukryte przy jednym ze źródeł. Ku niemu zmierza właśnie Lewton Cole (James Coburn), hazardzista i oszust w jednej osobie, mający jedynie niedokładną mapę, kradzionego konia i zawziętego szeryfa na karku (Carroll O’Connor). Chciwość, korupcja i bezprawie, oto cechy wspólne kierujące poszukiwaczami, którzy również zmierzają ku źródełku numer 3. Nie zabraknie wśród nich i tych, którzy złoto tam zakopali oraz całego szwadronu złaknionej łupów kawalerii. A co się stanie gdy dotrą do celu w tym samym czasie?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film źródełko online. Reżyserem filmu jest William A. Graham. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w piątek 17 listopad 1967. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Źródełko" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Źródełko" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.