Życie mniej zwyczajne (1997)

Życie mniej zwyczajne 2019-03-13 21:29:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Życie mniej zwyczajne" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • A Life Less Ordinary

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Data premiery

  • 1997-10-24

Data premiery DVD

  • 1997-10-24

Studio

  • Twentieth Century Fox Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Ona zblazowana córeczka bardzo wpływowego ojca wychowywana na żonę jakiegoś nie koniecznie kochanego, ale dobrze ustawionego męża.On, ciągle zmieniający posadę fajtłapa bez przyszłości.Poznają się w biurze jej ojca w dość nietypowy sposób. On porywa ją dla okupu...ona pomaga mu wyciągnąć forsę. Coś z "Zakochanego kundla" i czarnej komedii.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film życie mniej zwyczajne online. Reżyserem filmu jest Danny Boyle. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Premiera miała miejsce w piątek 24 październik 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Życie mniej zwyczajne" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Życie mniej zwyczajne" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.