Życie na szali (1956)

Życie na szali 2019-03-17 10:18:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Życie na szali" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Bigger Than Life

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 1956-10-26

Data premiery DVD

  • 1956-10-26

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Ed Avery (James Mason) cierpi na napady ostrego bólu, zdarzają mu się także utraty przytomności. Lekarze diagnozują jego przypadłość jako rzadką odmianę guzkowego zapalenia tętnic i informują, że jedyną szansą na wyleczenie jest poddanie się eksperymentalnej terapii kortyzonem, w przeciwnym wypadku pozostanie mu jedynie miesiąc życia. Ed, zgodziwszy się na leczenie, wraca do żony Lou (Barbara Rush) i syna Richie'ego (Christopher Olsen). Od tej pory zobowiązany jest do regularnego przyjmowania tabletek z kortyzonem. Jednak cudowne lekarstwo powoli staje się koszmarem - Ed zaczyna nadużywać specyfiku, co wywołuje coraz bardziej gwałtowne zmiany nastroju oraz psychozy, zagrażające bezpieczeństwu jego rodziny.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film życie na szali online. Reżyserem filmu jest Nicholas Ray. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w piątek 26 październik 1956. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Życie na szali" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Życie na szali" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.