Życie od kuchni (2007)

Życie od kuchni 2018-11-30 22:41:17

Źródło: filmweb.pl

Film "Życie od kuchni" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • No Reservations

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 45 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Kate (Catherine Zeta-Jones) jest szefową kuchni w ekskluzywnej restauracji na Manhattanie. Rzeczowym podejściem do wszystkiego onieśmiela innych. Jej perfekcjonizm zostaje poddany próbie, gdy w kuchni zaczyna pracę beztroski Nick (Aaron Eckhart). Ta odmienność jest przyczyną wielu spięć między nimi, ale też sympatii. Nie dość tego, Kate ma problemy z 9-letnią siostrzenicą, którą nieoczekiwanie musiała się zaopiekować, a która bardzo polubiła Nicka. Kobieta dochodzi do wniosku, że życia nie da się ułożyć tak, jak w pracy. Jeśli chce zbudować prawdziwą więź z Zoe, odnaleźć szczęście w ramionach Nicka, musi nauczyć się okazywać uczucia.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film życie od kuchni online. Reżyserem filmu jest Scott Hicks. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 45 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Życie od kuchni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Życie od kuchni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.