Żywy cel (1996)

Żywy cel 2019-03-16 11:30:00

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Żywy cel" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Moving Target

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 46 min.

Data premiery

  • 1997-01-14

Data premiery DVD

  • 1997-01-14

Studio

  • Royal Oaks Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Soony McClean (Michale Dudikoff) to reprezentatywny okaz nowoczesnego łowcy glów. Trzeba przyznać, że lubi swój zawód. Kiedy okazuje się, że jego długoletnia przyjaciółka jest w ciąży, staje przed koniecznością dokonania wyboru. Albo bawi się dalej w strzelaniny i pościgi uliczne narażając przy tym Casey, albo wycofuje sie z fachu, zakłada ciepłe papucie i przystępuję do wychowywania dzieci. Sonny, zawsze skory do szukania niebezpieczeństw, o dziwo wybiera drugie wyjście. Nim jednak ostatecznie zawiesi spluwę na kołkuchce zakończyć swoje ostatnie zlecenie. Znalezienie, i schwytanie i dostarczenie mocodawcom celu nie stanowi dla niego specjalnego kłopotu. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, kiedy wiezie złapanego klienta i jego samochód zostaje ostrzelany przez zamaskowanego motocyklistę. W chwilę później auto Sonniego zostaje zepchnięte z drogi przez kumpli motocyklisty. McClean traci przytomność i napastnicy korzystając z jego broni, zabijają klienta. Nieustraszony łowca przestępców staje się tym samym pierwszym podejrzanym w sprawie o zabójstwo. Na własna rękę podejmuje śledztwo i trafia na rosyjsko-ameryańską wojnę gangów. Jego umiejętności nabyte w trakcie łapania zbirów przydadzą się teraz wybornie. Zwłaszcza, że niebezpieczeństwo grozi także Casey i ich nienarodzonemu dziecku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film żywy cel online. Reżyserem filmu jest Damian Lee. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 46 min. Premiera miała miejsce w wtorek 14 styczeń 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Żywy cel" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Żywy cel" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.