Annabelle: Narodziny zła (2017)

Annabelle: Narodziny zła 2018-11-30 17:16:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Annabelle: Narodziny zła" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Annabelle: Creation

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 49 min.

Data premiery

  • 2017-08-11

Data premiery DVD

  • 2017-08-11

Box office

  • $101,788,793

Studio

  • New Line Cinema

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

12 lat po tragicznej śmierci ich małej dziewczynki, lalkarka i jego żona witają do domu zakonnicę i kilka dziewcząt z sierocińca z migawką, gdzie wkrótce stają się celem posiadanego przez lalkarza stworzenia, Annabelle.

Recenzja

Ten film nie daje Ci przerwy, jeśli chodzi o uzyskanie twoje serce bije szybko z klatki piersiowej. Po pokazaniu pierwszej przerażającej części, będziesz na skraju swojego miejsca na resztę filmu i obiecuję Ci coś, co zawsze nadchodzi w następnej kolejności. Na każdą scenę jest coś, na co warto patrzeć z niecierpliwością. Ten film jest przerażający, czy jest to światło dzienne czy nocne w scenie. Żadna ilość światła lub krzyży nie pomoże Ci poczuć się komfortowo. Demon uwielbia dręczyć nie tylko bohaterów, ale i Ciebie na widowni. Widziałem to wyczarowanie i myślałem, że jest to dość przerażające, ale nie porównuje się do tego filmu dla mnie.... Ten film miałem skakać kilka razy, dał mi dreszcze w dół kręgosłupa bardziej niż jakikolwiek film kiedykolwiek, a nawet miałem koszmary po nim. Zdecydowanie polecam ten film, jeśli szukasz, aby obejrzeć coś, co rzeczywiście przestraszy piekło z ciebie. Wywyższony mężczyzna siedzący w rzędzie za mną werbalnie powiedział, że nie może już dłużej go oglądać i wstał, aby wyjść z filmu z 30 minutami po jego zakończeniu.... Nigdy też nie widziałem, jak wracał. Po obejrzeniu go po raz pierwszy, będziesz się zastanawiać nad każdym maleńkim dźwiękiem, który słyszysz w domu, każdym ciemnym kącie, każdym otwartymi drzwiami do przedpokoju lub szafy i prawdopodobnie złapiesz się za sobą szukając za sobą demona, kiedy spojrzysz w lustro.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film annabelle: narodziny zła online. Reżyserem filmu jest David F. Sandberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 49 min. Premiera miała miejsce w piątek 11 sierpień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Annabelle: Narodziny zła" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Annabelle: Narodziny zła" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.