Annabelle wraca do domu (2019)

Annabelle wraca do domu 2019-04-09 16:52:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Annabelle wraca do domu" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Annabelle Comes Home

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Data premiery

  • 2019-06-26

Data premiery DVD

  • 2019-06-26

Studio

  • New Line Cinema

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Horror "Annabelle wraca do domu" opowiada losy rodziny znanej z części pierwszej. Małżeństwo Eda i Lorraine są demonologami, którzy postanawiają zakończyć panowanie Annabelle, więc zamykają ją w miejscu do tego przeznaczonym. Miejscem tym ma być szklana gablotka, która została poświęcona, w pokoju z różnymi artefaktami. Jednak bezpieczeństwo kończy się pewnej upiornej nocy, kiedy Annabelle postanawia obudzić demony o niezbyt pokojowych zamiarach. Na cel duchy obrali córkę Eda i Lorraine, która ma dziesięć lat Judy i jej znajomych.

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film annabelle wraca do domu online. Reżyserem filmu jest Gary Dauberman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Premiera miała miejsce w środa 26 czerwiec 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Annabelle wraca do domu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Annabelle wraca do domu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.