Aquaman (2006)

Aquaman 2018-12-10 10:08:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Aquaman" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 42 min.

Data premiery

  • 2006-07-24

Zobacz również

Zarys fabuły

Ekranizacja komiksu o przygodach Aquamana, prawowitego dziedzica tronu Atlantydy, wychowanego przez ludzi. W wieku dziesięciu lat Arthur Curry był ofiarą wypadku lotniczego. Samolot pilotowany przez jego matkę rozbił się nad Trójkątem Bermudzkim. On sam ocalał wyniesiony na powierzchnie wody przez wieloryby. Dekadę później Curry mieszka w nadmorskim miasteczku na Florydzie, wciąż wspominając tragiczne wydarzenia. Pewnego dnia nieznajomy człowiek informuje go, że jest dziedzicem tronu Atlantydy.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film aquaman online. Reżyserem filmu jest Greg Beeman. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 42 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 24 lipiec 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Aquaman" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Aquaman" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.