Aquaman (2018)

Aquaman 2018-11-30 12:45:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Aquaman" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Data premiery

  • 2018-12-21

Studio

  • Warner Bros. Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Arthur Curry dowiaduje się, że jest spadkobiercą podwodnego królestwa Atlantydy, i musi iść naprzód, aby prowadzić swoich ludzi i być bohaterem świata.

Recenzja

Wizuały, fabuła, fabuła, momenty w filmie, objaśnienia postaci jest zrobione w doskonały sposób! To wybitny film kochany musi obejrzeć! 💓

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film aquaman online. Reżyserem filmu jest James Wan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Premiera miała miejsce w piątek 21 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Aquaman" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Aquaman" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.