Arka Noego (1928)

Arka Noego 2019-03-13 21:41:21

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Arka Noego" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Noah's Ark

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 15 min.

Data premiery

  • 1929-08-23

Studio

  • Warner Home Video

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Ten film w specyficzny sposób przyrównuje sytuację żołnierzy walczących podczas I Wojny Światowej we Francji, do dzieła Noego - Arki, która ocaliła gartkę ludzi i zwierząt od potopu ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film arka noego online. Reżyserem filmu jest Michael Curtiz. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 15 min. Premiera miała miejsce w piątek 23 sierpień 1929. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Arka Noego" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Arka Noego" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.