Arka Noego (2007)

Arka Noego 2018-11-30 14:06:21

Źródło: filmweb.pl

Film "Arka Noego" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • El Arca

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Animowana wersja opowieści o biblijnej arce Noego. Noe za nakazem Boga buduje arkę i wprowadza na nią zwierzęta wszystkich gatunków. Gdy sługa boży kończy swą pracę nad zapełnieniem arki, z nieba spada potężny deszcz doprowadzający do potopu.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film arka noego online. Reżyserem filmu jest Juan Pablo Buscarini. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Arka Noego" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Arka Noego" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.