Avengers: Endgame "Supercut" łączny zwiastun trailer - zobacz co nowego zobaczymy w nowym filmie o Avengers

Avengers: Endgame "Supercut" łączny zwiastun trailer - zobacz co nowego  zobaczymy w nowym filmie o Avengers

Najnowszy Zwiastun Avengers: Endgame rzucają nieco więcej światła na to, czego fani mogą się spodziewać, gdy film ukaże się w tym roku. W poprzednim filmie, Avengers: Infinity War, zespół superbohaterów przegrał bitwę z Thanosem, który wykorzystał moc Kamieni Infinity do usunięcia połowy populacji wszechświata, w tym kilku członków Avengers.

Avengers: Endgame

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

Zobacz więcej

Od tego dramatycznego momentu fani z niecierpliwością oczekują Avengerów: Endgame, która podąży za cliffhangerem kończącym wojnę w nieskończoność. Pozostaje jeszcze tak wiele pytań, w tym kto jest naprawdę martwy, w jaki sposób Avengers naprawi tę/bring wszystkich z powrotem, czy mogą przywieźć wszystkich z powrotem, i jaką rolę odegra Kapitan Marvel w ratowaniu świata? Avengersi mają również do czynienia z prawdziwym zagrożeniem Thanosa, który nadal jest tam gdzieś z nieograniczoną mocą na wyciągnięcie ręki. Fani sformułowali wiele dzikich teorii, aby wymyślić wyjaśnienia, ale aż do wydania Endgame, nikt nie wie na pewno, co się stanie dalej. Jednak nowym zwiastunem Avengers: Endgame udało się odpowiedzieć na kilka pytań, choć wzbudził wiele więcej.

Avengers: Wojna bez granic

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi po...

Zobacz więcej

Jeden z fanów, Jacob Eriksson, połączył spot Super Bowl z wcześniej wydanym zwiastunem, aby stworzyć "Supercut". Wspólne oglądanie obu filmów w ten sposób jeszcze bardziej uwidacznia, że Tony Stark jakoś wraca z kosmosu. Jest również bardzo widoczne, że Ant-Man, który wcześniej był uwięziony w Kwantowym Świecie i jakoś udało się wydostać.

Jednak nawet supercut nie może odpowiedzieć na wielkie pytania, takie jak to, dokąd zmierzają tutaj Avengerowie i jak kiedyś wygrają wojnę z Tanosem? Widać wyraźnie, że choć Spider-Man zniknął w Avengers: Infinity War, wróci. Marvel wyjaśnił już, że jego następny film, Spider-Man: Far From Home, pokarze się zaraz po Endgame, co oznacza, że Peter Parker przetrwa Thanosa. Daleko od domu zwiastun pozostawia również duże pytanie wiszące o Iron Man. Tony jest mentorem Petera, ale nie pojawia się nigdzie w zwiastunie. Ten film sugeruje również, że Peter jest sam.

Dobrą wiadomością jest to, że odpowiedzi na te pytania zostaną udzielone wkrótce, gdy Avengers: Endgame wkrocy do kin. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów wszech czasów, a biorąc pod uwagę, jak wiele rekordów pobiło Infinity War , jest bardzo prawdopodobne, że Endgame będzie łatwo zrobic to ponownie.