Bad Boys (1995)

Bad Boys 2018-11-30 21:47:16

Źródło: filmweb.pl

Film "Bad Boys" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 58 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Policjanci wydziału antynarkotykowego w Miami, Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith), przechwytują heroinę o wartości 100 mln dolarów. Już następnego dnia narkotyki zostają skradzione z posterunku. Na jej odzyskanie Burnett i Lowrey mają zaledwie trzy dni, inaczej ich komisariat zostanie zamknięty. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta (Tchéky Karyo). Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna, ponętna Julie Mott (Téa Leoni).

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bad boys online. Reżyserem filmu jest Michael Bay. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sensacyjny. Cały film trwa około 1 godz. 58 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bad Boys" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bad Boys" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.