Bad Boys II (2003)

Bad Boys II 2018-11-30 22:49:33

Źródło: filmweb.pl

Film "Bad Boys II" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 27 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwaj detektywi z Miami, należący do jednostki policyjnej T.N.T. (Tactical Narcotics Team) - Mike Lowrey (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence), podejmują się zadania zatrzymania wpływu na teren ich działania partii ekstazy. Okazuje się, że na czele tej grupy przestępczej zaangażowanej w narkotykowy biznes, stoi Kubańczyk Johnny Tapia (Jordi Mollà). Tymczasem Mike zaczyna flirtować z siostrą Marcusa, Syd (Gabrielle Union).

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bad boys ii online. Reżyserem filmu jest Michael Bay. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Sensacyjny. Cały film trwa około 2 godz. 27 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bad Boys II" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bad Boys II" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.