Berlin Syndrome (2017)

Berlin Syndrome 2019-03-04 00:56:55

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Berlin Syndrome" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 56 min.

Data premiery

  • 2017-05-26

Data premiery DVD

  • 2017-05-26

Box office

  • $23,300

Studio

  • Vertical Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Podczas pobytu w Berlinie, australijska fotoreporterka, Clare (Teresa Palmer) poznaje charyzmatycznego Andiego (Max Riemelt). Po spędzonym wspólnie dniu, kobieta postanawia zostać u niego na noc. Ich romans szybko przybiera nieoczekiwany obrót, kiedy następnego ranka, Clare budzi się zamknięta w mieszkaniu. Desperacko próbuje się wydostać, jednak mężczyzna nie zamierza pozwolić jej odejść.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film berlin syndrome online. Reżyserem filmu jest Cate Shortland. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 56 min. Premiera miała miejsce w piątek 26 maj 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Berlin Syndrome" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Berlin Syndrome" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.