Bez miłości ani słowa (2012)

Bez miłości ani słowa 2018-12-16 02:04:53

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bez miłości ani słowa " uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Stuck in Love

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 37 min.

Data premiery

  • 2013-05-02

Data premiery DVD

  • 2013-05-02

Box office

  • $100,000

Studio

  • Millenium Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Pisarz Bill Borgens (Greg Kinnear) stara się utrzymać rodzinę razem, po tym jak jego żona Erica (Jennifer Connelly) opuściła go dla młodszego mężczyzny. Zamiast pracować nad nową książką, obsesyjnie ją szpieguje. Tymczasem ich 16-letni syn Rusty (Nat Wolff) wpada w poważne kłopoty, zakochuje się i bierze udział w bójce. 19-letnia córka Sam (Lily Collins), oświadcza, że jej pierwsza książka zostanie opublikowana, lecz nie zamierza podzielić się tą wiadomością ze swoją matką, którą uważa za zdrajcę.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bez miłości ani słowa online. Reżyserem filmu jest Josh Boone. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat obyczajowy. Cały film trwa około 1 godz. 37 min. Premiera miała miejsce w czwartek 02 maj 2013. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bez miłości ani słowa " jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bez miłości ani słowa " na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.