Bohemian Rhapsody (2018)

Bohemian Rhapsody 2018-11-30 12:45:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Bohemian Rhapsody" uzyskał ocenę 8.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 14 min.

Data premiery

  • 2018-11-02

Data premiery DVD

  • 2018-11-02

Studio

  • 20th Century Fox

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Kronika lat prowadzących do legendarnego występu królowej na koncercie Live Aid (1985).

Recenzja

OMG Nie mogę powiedzieć, jak bardzo jestem teraz hipnotyzowany. Jako wielka dama i fanka Freddie, od lat czekałam, aż w końcu zobaczę ten film. Wszystko co mogę powiedzieć to WOW! Ten film przyniósł mi dreszcze na całym kręgosłupie, a w szczególności reenactment Live Aid, który pozostawił mnie w zachwycie całkowicie zahipnotyzowany! To było po prostu idealne i jeśli już zazdrościłem tym bardzo błogosławionym, którzy mieli okazję zobaczyć ten występ na żywo, to dziś rano robię to jeszcze bardziej! Jeśli Freddie nadal byłby wśród nas dzisiaj, to kochałby Bohemian Rhapsody! Muszę podziękować Ramiemu Malkowi za jego niesamowity występ jako Freddie. Przez cały czas trwania filmu był nieco ponadprzeciętny. Jest naprawdę warty Oscara za to, jak on to przybił. Kochałem go już jako Snafu na Pacyfiku, ale on jako Freddie jest z innego poziomu. Aktorzy, którzy grali resztę zespołu byli równie świetni jak ten grający Briana. Nie mogłam go odróżnić od oryginału, ponieważ mają one uderzające podobieństwo. Lucy Boynton jest tak łaskawa jak Maryja, miłość Freddiego do jego życia. Joseph Mazzello dał mi inny obraz Johna, ponieważ ten prawdziwy był tak powściągliwy i nieśmiały, a my widzimy go w filmie żartującym nawet czasami przejmując prowadzenie. To było odświeżające. Ben Hardy był również niesamowity jak Roger Taylor i mogłem poczuć, że nawet jeśli on starał się dużo z Freddie w filmie, on dbał głęboko o niego.teraz oczywiście masz muzykę. Nie chcę przełamać magii, ponieważ było oczywiste, że użyli prawdziwych nagrań Freddie'ego, aby dopasować się do gry Ramiego, która sama w sobie jest dość dobrym występem. Ale Rami miał okazję śpiewać w rzeczywistości i ma całkiem dobry głos. Może powinien rozpocząć karierę wokalisty, kiedy robi to z aktorstwem. Ale znowu prawdziwym wielkim momentem tego filmu jest Live Aid na samym końcu i ten film zasługuje na największą pochwałę tylko dla tych ostatnich chwil, jak to tylko czysty błogostan! Mam dreszcze przez cały występ i miałem uczucie, że wracam w czasie oglądając występ Królowej Episkopii, który tego samego dnia miałem okazję oglądać na Stadionie! To było A-M-A-Z-I-N-G. Nie chcę psuć chwili, ale ufaj mi, że to coś, co kochasz, ponieważ pokazuje to prawdziwą moc i aurę Freddie Mercury. Na innej uwadze, na pewno seksualność Freddie jest wymieniony kilka razy w filmie i można zobaczyć Rami całuje facetów czas lub dwa, ale to nigdy nie było centrum część filmu. Właściwie to jest bardziej skoncentrowany na jego historii miłosnej z Maryją, nawet gdy się rozpadli. Aids jest również wspomniana, ale nie w negatywny sposób, ponieważ to rzeczywiście przyniósł bardzo dobre Freddie, jak postanowił skupić się na ostatnich latach swojego życia do Music and Rock'n'roll i dać z siebie wszystko, co najlepsze bez względu na to, co jest! A jeśli w tym roku nie dostanie fali Oscara, stracę zaufanie do Hollywood.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film bohemian rhapsody online. Reżyserem filmu jest Bryan Singer. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 2 godz. 14 min. Premiera miała miejsce w piątek 02 listopad 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Bohemian Rhapsody" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Bohemian Rhapsody" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.