Can You Ever Forgive Me? (2018)

Can You Ever Forgive Me? 2019-01-08 12:34:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Can You Ever Forgive Me?" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 47 min.

Data premiery

  • 2018-11-02

Studio

  • Fox Searchlight Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film can you ever forgive me? online. Reżyserem filmu jest Marielle Heller. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 1 godz. 47 min. Premiera miała miejsce w piątek 02 listopad 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Can You Ever Forgive Me?" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Can You Ever Forgive Me?" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.