Wyznania nastolatki (2015)

Wyznania nastolatki 2018-11-30 18:09:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Wyznania nastolatki" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Diary of a Teenage Girl

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 42 min.

Data premiery

  • 2015-08-28

Data premiery DVD

  • 2015-08-28

Studio

  • Sony Pictures Classics

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Lata 70. Nastoletnia Minnie (Bel Powley) mieszka z samotnie wychowującą ją matką (Kristen Wiig) i siostrą w San Francisco i właśnie zaczyna eksperymentować z seksem. Nawiązuje romans z dużo starszym od siebie chłopakiem własnej matki (Alexander Skarsgård), szybko przekonując się o władzy, jaką daje świadomość własnej kobiecości.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film wyznania nastolatki online. Reżyserem filmu jest Marielle Heller. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 42 min. Premiera miała miejsce w piątek 28 sierpień 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Wyznania nastolatki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Wyznania nastolatki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.